Endüstriyel Paketleme Çözümleri
 
 
Talep Formu
Tüm istek ve önerileriniz için.
Foto Galeri
Yaptığımız işlerden örnekler
Bize Ulaşın
İrtibat ve İletişim Formu
 

Nem Alıcı Ürünler

Nem Alıcı Ürünler | UPL Uluslar Arası Paketleme Lojistik Orman Ürünleri Gıda İnşaat Pazarlama San. Tic. A.Ş.


Nakliyelerde (Deniz yolu, karayolu, demiryolu) ısı değişikliklerinden gece ve gündüz ısı farklılığından ötürü konteyner içerisinde nemin yoğunlaşması ile tetiklenir ve konteyner yağmuru(yoğunlaşma) olarak ürünlerin üzerine düşer.

Yüksek rutubetten kaynaklanan yoğuşmanın sonucu olarakta ürünler ve ambalaj malzemeleri ürün varış noktasına ulaşmadan ciddi hasarlar meydana gelerek maddi hasarlar oluşturur.

Örneğin metal yüzeylerde pas, elektronik ve makine ürünlerde korozyondan ötürü teknik arıza, küf oluşumu, çürüme, bazı gıda ürünlerinde bozulma kısacası geriye dönüşü olmayan maddi hasarlar ve prestij kaybına neden olmaktadır. Bu riskleri ortadan kaldırmak için nem alıcı paketlerimiz ve yeni nesil konteyner kurutucu paketlerimiz ile hasarlara karşı güvenli nakliye ve güvenli İhracat koşulları sağlıyoruz.

Nem alıcı ürünlerimizin başlıca uygulama alanları; otomotiv parçaları, elektronik sanayii, makina ve metal endüstrisi, askeri muhimmat ve techizatlar, mobilya, cam ve gıda ürünleri gibi nemden etkilenebilecek her türlü ürünü koruma altına alır. Firmamız Kuru system ambalajlama ile ilgili her türlü hizmeti sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Takip Edin
Anasayfa UPL
Design & Hosting Atak Domain