Endüstriyel Paketleme Çözümleri
 
 
Talep Formu
Tüm istek ve önerileriniz için.
Foto Galeri
Yaptığımız işlerden örnekler
Bize Ulaşın
İrtibat ve İletişim Formu
 

Alüminyum Folyo Satışı

Alüminyum Folyo Satışı | UPL Uluslar Arası Paketleme Lojistik Orman Ürünleri Gıda İnşaat Pazarlama San. Tic. A.Ş.


Alüminyum Bariyer özellikle rutubete karşı bariyer oluşturulması gereken ortamlarda kullanılmak üzere dizayn edilmiş çok özel( 2-3-4 katlı) bir ambalaj malzemesidir.

Katlı özel yapısı sayesinde hem kendinden ısı ile yapışma özelliği sağlayabilen hem de hava ve rutubete karşı geçirimsizlik özelliği gösterebilen Alüminyum Bariyer birçok endüstriyel sektörde malzemelerin tam korunmasını sağlamak amacı ile kullanılabilmektedir.

Üst katında PET, ortada Alüminyum ve en altta da PE(Polietilen) olacak şekilde optimize edilmiş olan Alüminyum Bariyer ürünleri, gerek küçük Alüminyum poşet ve gerekse de çok büyük Alüminyum torbaların üretilmesinde kullanılabilmektedir.

Bilindiği üzere her türlü polietilen ambalaj malzemesi belli bir oranda hava geçirgenliğine izin vermektedir. İçerisinde taşınan malzemelerin en uç noktadaki rutubet ve kondense oluşumlarında dahi en ufak bir zarar görmemesi istendiği durumda ve ambalaj içerisine dışarıdan hiçbir şekilde hava geçişinin istenmediği durumlarda Aluminyumun Bariyer en etkin çözümdür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Takip Edin
Anasayfa UPL
Design & Hosting Atak Domain